Cestování

Dlouho jsem vám všem nedal vědět, jak pokračuje naše cesta kolem světa a jestli ještě vůbec žijeme. A vězte, že ano! Ale to víte, jak cestujeme z jedné země do druhé, tak potom zbývá málo času na nějaké články a příspěvky. Zdaleka vám nedokážu popsat, co všechno prožíváme, ale zkusím vám to alespoň trošku přiblížit: 
Od Vánoc jsme stihli navštívit dalších 11 zemí. Mezi nimi bylo například Rusko, kde jsme ochutnali místní brambory, učili jsme se azbuku a zjistili jsme, jak je teto země krásná, i když málo navštěvovaná. В России нам очень понравилось, это красивая страна! 
Dále jsme byli také v Grónsku, kde jsme si zabruslili. 
Také jsme navštívili Holandsko. Tam jsme poznali místní rostliny, navštívili výrobnu sýrů a zjistili, jak fungují větrné mlýny. 
Potom zde zmíním Aljašku, kde jsme se nějak zapletli do obrovských rybářských společností a viděli jsme názornou ukázku, jak velké společnosti kupují moc lodí, na jejichž údržbu už nemají peníze potom, co vyloví všechny ryby. 
Dále jsme navštívili třeba Rakousko, kde jsme narazili na místní ovce a zjistili, jak to mají s vlky těžký. A při odjezdu odtud jsme dokonce museli utéct před medvědem. 
A minule jsme v Nepálu jen tak tak vylezli na Mount Everest. 
Tento víkend se chystáme do další skvělé země.  No joo, moc si to užíváme. To víte, nemůžeme otálet doma, takové skvělé výhry v loterii se musí využít. 
Fotky zde: https://brdotisnov.cz/fotografie/
#BrďoNaCestěKolemSvěta